FÉRFI FELNŐTT. (Domony 34:22 Sz.batta III)

Férfi Felnőtt Jegyzőkönyv.

Domony KSE

34:22

Sz.battai KE III.
Férfi Kézilabda Bajnoki Mérkőzés, Kartali  Spcs,  80 néző. Vezette: Bognár Attila, - Márton András.
Domony KSE: Huszár Tamás -Rébb Norbert(2) -Trézsi Norbert(6) -Varga Csaba(3) -Raffai Zoltán(1) -Kmety Ádám(5) -Hegyi Tamás(5)

Cserék:  Bánkúti József, Veréb Imre, (Kapusok)  -Pauló János(1) -Hajdú Szabolcs -Szikszai Dániel -Szegedi Nándor(1) -Tamás Norbert(8) -Pauló Ármin(2) -Bohunka Dávid.

Játékos-edző:  Pauló János.

Statisztika.

Félidei Eredmény:  Domony  18-11  Sz.batta.

Kiállitások:  8, perc,  ill. 2, perc.

Hétméteresek:  1/1,  ill; 1/1.

Az ellenfél Legjobb lövői:  Hóka Attila, (7,)  Cseh Máté, és Sajbán Dániel, (4-4,)

Az eredmény alakulása:  6p: 3-1,  13p: 6-3,  19p: 11-7,  25p:  14-10,  30p:  18-11,  37p:  21-13,  43p:  25-16,  54p:  31-20,  59p:  33-22.

Férfi felnőtt együttesünk junior csapatunkhoz hasonlóan remekül kezdték az új bajnoki szezont ! Csapatunk csupa jó előjelekkel várhatta az első tétmérkőzését, hiszen hosszúra nyúlt betegsége után visszatért együttesünk kapusa Bánkúti Józsi, illetve  először lépett pályára az egyik új  igazolásunk Hegyi Tamás, aki a gödöllői csapat mellet, a mi csapatunkban is szerepel majd !!! Valamint több junior játékosunk is bizonyithatta tehetségét a felnőtt mezőnyben is ! Együttesünk tehát ilyen jó hireket követően fogadta az ugyan lelkes de szerényebb játékerőt képviselő százhalombatta harmadik számú csapatát. Csapatunk támadójátéka az elején még picit döccögős volt, de az első félidő közepétől aztán már minden ment a maga útján, és végig magabiztos játékkal felnőtt együttesünk fölényes sikerrel vette az első akadályt. Jöhet a folytatás, ugyanis csapatunk az újoncnak számitó diósdi együttes otthonába látogat, Vasárnap este 18:30' kezdettel a törökbálinti sportcsarnokban.